Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Projekt wspierająco – rozwojowy dla kobiet z powiatu nowomiejskiego realizowany przez naszą fundację w partnerstwie z Nowomiejską Akademią Kobiet w okresie od października 2022 do września 2023.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie dla kobiet, które z różnego powodu przeżywają trudny czas, są w kryzysie związanym np. ze zdrowiem, poczuciem bezpieczeństwa bądź z doświadczeniami zawodowymi czy też relacjami z innymi ludźmi.

„Kobiece aspiracje” oferują zupełnie bezpłatnie zajęcia terapeutyczne, grupę wsparcia, indywidualne konsultacje z psychologiem, terapeutą, prawnikiem i coachem. Będzie też seria inspirujących spotkań z kobietami z pasją oraz zajęcia coachingowe i nauka radzenia sobie ze stresem. Żeby zaktywizować kobiety do działania i sprawić by poczuły sprawczą moc, zrealizujemy 2 inicjatywy międzypokoleniowe. W trakcie spotkań zapewniamy opiekę dla dzieci, tak by kobiety mogły ze spokojem wziąć udział w zajęciach.

Poniżej kwestionariusz do pobrania.