Konsorcjum w składzie Fundacja Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, Fundacja Psychoedukacyjna ASPIRACJE oraz Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych otrzymało dofinansowanie w ramach programu ERASMUS+ na realizację projektu „ EDU-WIN – podnoszenie kompetencji kadry edukacji dorosłych”.

Dzięki projektowi nasi wolontariusze i współpracownicy m.in. poznali metody przeciwdziałania mowie nienawiści, wykluczeniu społecznemu oraz rozwinie kompetencje językowe. Pomogli nam w tym nasi partnerzy z Cypru (IKME – IDRYMA KOINONIKOPOLITIKON MELETON ) i Włoch (LAB.IN.S Società Cooperativa Impresa Sociale). Projekt współfinansowany był ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+ i realizowany jest w 2020/2021.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą publikacją na temat projektu.